On-line zprávy z MS WKF 2013

*neděle 10.11.2013*
*15:30 h.*

*Marek Řeřicha* v prvním kole free, ve druhém kole s ALD 2:2, ale při hantei zvítězil 3:2. V dalším kole prohrála s BRA 0:3. Do repasáže se nedostal.

*Adriana Crhonková* v prvním kole prohrála s BEL 0:1, do repasáže se nedostala.

*Lucie Janouchová* v prvním kole vyhrála nad RUS 5:0. Ve druhém kole porazila ENG 5:3 a nakonec prohrál s TUR 2:8. Do repasáže se nedostala.

*Michal Jahelka* měl první kolo free a ve druhém kole prohrál se SVK 0:2. Do repasáže se také nedostal.

*sobota 09.11.2013*

*18:00 h.*
*Igor Kibrik* v prvním kole porazil SRB 4:0 a ve druhém kole prohrál s POL 0:2. Do repasáže se nedostal.

*Monika Bürgerová* v prvním kole porazila MEX 1:0 a ve druhém kole podlehla JPN 0:1. Do repasáže se také nedostala.

*11:45h.*
*Zuzka Augustínová* v prvním kole narazila na GER, které podlehla 1:4. Němka pak následně prohrála se SVK a tak Zuzka končí.

*Matteo Tamborlani* měl v prvním kole free a ve druhém kole narazil na SVKs kterým prohrál 0:5, který v dalším kole podlehl BEL. Matteo také končí.

*patek 08.11.2013*
*21:00 h.*
*Dominik Szalay* obsadil 9.misto. Timi HaDang ani Josef Ludačka se do repasáže nedostali.

*16:00 h.*
*Timi Ha Dang* podlehl v prvním kole 0:5 s HUN. Kategorie ještě běží, takže čekáme.

*Veronika Halodová* prohrála v prvním kole s MAL 0:5 ta následně prohrála s JPN a Veronika končí.

*Josef Ludačka* v prvním kole prohrál s JPN 0:7. Kategorie stále běží, čekáme jestli se Pepa dostane do repasáže.

*14:00 h.*
*Dominik Szalay* v prvním kole prohrála s FRA 0:2, teď čeká jestli bude mít možnost reparátu v repasáži.
Dominik se do repasáže dostal, ale ty budou probíhat až po všech eliminacich.

*12:00 h.*
*Filip Vít* v prvním kole porazil závodníka s RSA 3:2, ale v dalším kole podlehl s PER 0:5.

*čtvrtek 07.11.2013*
*17:00 h.*
*Vlaďka* se do repasáže nedostala.

Alespoň jedna dobrá zpráva z MS. Sice ne na poli závodním, ale to nevadí. Predseda ČSKe ing. Jiří Boček byl zvolen do funkce 2.vice-president EKF. Gratulujeme.

*16:15 h*
*Vladimíra Račaková* v prvním kole prohrala s MON 0:3. Čeká jestli se dostane do repasáže.
*Zuzana Teufelová* v prvnim kole vyhrala 1:0 nad RSA a v druhém kole prohrála 0:6. Do repasáže se nedostala.

*14:30 h.*
*Filip Hluštík* v prvnim kole prohral 0:1 s ARG, který následně pak prohral s AZB. Do repasáže se nedostal a na MS končí.

*12:30 h.*
*Veronika Mišková* měla v prvním kole free pak porazila 5:0 ISL, ve 3. kole pak vhrala 5:0 nad GER v dalším pak vyhrála 3:2 nad TUR. V semifinále pak podlehla JPN 0:5. V repasáži pak v boji o 3 misto podlehla ENG 1:4. Verča skončila na krásném 5 místě.

*Michal Slávik* měl v prvním kole free, následně pak v dalším kole podlehl 0:5 finalistovi z FRA. V Repasáží pak porazil 5:0 závodníka z ISL, a pak bohužel podlehl 0:5 závodníkoni z VEN po malém zaváhání, závodník z VEN skončil 3. Michal získal 9 místo.

Kompletní rozlosování si můžete stáhnout zde:

*středa 06.11.2013 20:00 h.*

Česká výprava je zaprezentovaná a nyní čekáme na losování, které proběhne kolem 22:00 h. Všichni závodníci se již soustředí na zítřek.

Pár fotek z ranního tréninku naleznete na stránkách Czech National Karate Team na Facebooku.

*úterý 05.11.2013 21:00 h.*

Česká výprava byla zdárně dopravena do oficiálního hotelu. Zítra je v plánu lehký trénink v dopoledních hodinách a následně pak relax před Šampionátem. Přibližně kolem večera bude rozlosování o kterém vás budeme Informovat.