Junior Austria Open – ČR 12 medailí

O důstojné zakončení závodní sezóny se postarali čeští karatisté, účastníci prestižního turnaje Austria Junior Open, který se konal 16. – 17. 6. 2012 v rakouském Salzburgu. V konkurenci 23 států a téměř tisíce závodníků přivezli 12 medailí a v bodování jednotlivých států obsadili 6. místo.

Nejlépe si vedla Dominika Řeháková z oddílu Karate Vision, která získala zlatou medaili v kumite a bronzovou v kata. Dvě medaile vybojoval Matěj Frydrych z budějovického Fight Clubu. V kata se umístil na 3. místě v kategorii (U12) a po výborném výkonu a jediné prohře na praporky s ruským závodníkem, přidal 3. místo v kumite (U12 +155cm). V kategorii jednadvacítek obsadil první místo v kata Karel Imříšek (TSK), v žácích (U14) nenašel přemožitele rovněž v kata Matěj Říha (SK Kesl-ryu Praha) a poslední zlatou medaili pro ČR získal Timi Hadang (Fight Club) v kumite U16 -70kg.